Poradenství k sociálnímu podnikání, příprava projektů

Projektové poradenství směřujeme k vyhodnocení všech okolností a vlivů týkajících se Vašeho projektového záměru, Vaší podnikatelské vize, včetně komplexní přípravy projektové žádosti do různých zdrojů financování.

Strategické poradenství chápeme jako proces, v jehož rámci je firmám poskytována podpora a rady týkající se zejména strategie v oblastech plánování, lidských zdrojů, financování, managementu, ale také firemní kultury.

Poradenství pro sociální podniky a sociální podnikatele je rychle se rozvíjejícím odvětvím poradenství v celé široké oblasti podnikání. Poradíme Vám, jak začít s realizací sociálního podniku, jak jej rozvíjet, pomůžeme Vám s identifikací sady indikátorů (znaků) Vašeho sociálního podniku, pomůžeme Vám s nastavením principů a metodik Vašeho sociálního podniku.

 

Pracovní poradenství

Pracovní poradenství je určeno pro všechny, kdo hledají práci, nemohou delší dobu uspět na volném pracovním trhu, jsou dlouhodobě nezaměstnaní. Naším zájmem je maximálně napomoci uspět klientovi poradny na trhu práce, pomoci mu motivovat a aktivizovat vlastní schopnosti a podpořit ho při poptávání a získávání zaměstnání.


Kontakt

Aperkom z. ú.


Jezdecká 1861/17
Bruntál
79201

Kancelář:
Náměstí míru 4
Bruntál
79201

Pracoviště Vrbno:
Náměstí sv. Michala 12
793 26 Vrbno pod Pradědem


+420603523876
+420732132746